עמוד ראשי פורום קריית השרון - מזרח נתניה
של התושבים, ע"י התושבים ועבור התושבים!
 
 שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 
הודעות אחרונות

תקנון פורום קריית השרון

 
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> על פורום קריית השרון
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
הנהלת הפורום
מנהל האתר
מנהל האתר


הצטרף בתאריך: 08/09/2009 ב- 12:53:26
הודעות: 32

הודעהנשלח: שבת 09 12, 2009 10:18 pm    
כותרת הודעה: תקנון פורום קריית השרון
תגובה עם ציטוט

מדיניות הפורום:

פורום זה הינו פורום קהילתי של תושבי קריית השרון ולמענם, ומנוהל בהתנדבות ע"י ועד תושבי קריית השרון.

תקנון הפורום הינו בשלבי גיבוש וישתנה מעת לעת על פי הצורך וההתפתחויות. נא קראו את התנאים שלהלן בתשומת לב. העלאת הודעה לפורום או השתתפות בו באופן כלשהו מהווה קבלה והסכמה לכל המפורט להלן.

הרגישו חופשי לכתוב ככל העולה על דעתכם, כמובן במסגרת החוק, ובפרט חוק איסור לשון הרע, חוק הגנת הפרטיות וחוק העונשין על כל סעיפיו, תוך הקפדה על שפה נאותה, הוגנות, הגינות וכבוד בין המשתתפים, וכן מבוקש, כי כל משתתף המעלה תכנים, יכבד את זכויות היוצרים סימני המסחר והקניין הרוחני של התכנים המועלים על ידו, ויקבל מראש אישור להשתמש בתכנים המוגנים הנ"ל ע"י בעל הזכויות ו/או הקניין הרוחני. לגבי תכנים שפורסמו באינטרנט במסגרת אתר אחר, מבוקש להעלותם על דרך ההפניה לאותו אתר.

כל משתתף המעלה תוכן כלשהו לאתר מוותר בזאת על זכויות היוצרים והקניין הרוחני שלו בתוכן זה, ומאפשר להנהלת הפורום ו/או ליתר המשתתפים לעשות בהם שימוש מלא וחופשי.


פרטיותם של משתתפי הפורום תכובד וזהותם לא תיחשף, אלא כנגד הצגת צו שיפוטי מתאים מבית המשפט המוסמך. משתתפי הפורום מתבקשים שלא לחשוף זהות של משתתף אחד שאינו מעוניין להיחשף בשמו המלא.


נא לא לפרסם פרסומות מסחריות בפורום "הכיכר המרכזית" - במידה ומדובר בעסקים של תושבי השכונה ו/או הקשורים בקשר הדוק עם צורכי התושבים בשכונה, יש לפרסמן בפורום המתאים: המלצות על בעלי מקצוע, או בקטגוריה המתאימה בלוח המודעות. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות לקצוב בזמן, להעביר, לערוך או למחוק הודעות מסחריות שונות על פי שיקול דעתה הבלעדי, וכן היא שומרת לעצמה הזכות להתנות בעתיד פרסום הודעות מסחריות שונות בתשלום.


הנהלת הפורום אינה אחראית לכל נזק או עוולה שיגרמו עקב התכנים המועלים על ידי המשתתפים בפורום למשתתפים אחרים ו/או לצדדי ג' לרבות בקשר עם אמינותם, מהימנותם, דיוקם, שלמותם של התכנים או של קבצים המצורפים להם. הנהלת הפורום אינה אחראית אף לתכני העצות, ההמלצות וחוות הדעת שבמומחיות שינתנו, באם יינתנו, ע"י משתתפי הפורום זה לזה, וכן אינה אחראית לטיב ולמחיר השירותים והסחורות המוצעים במסגרת התכנים בהודעות המסחריות.

הנהלת הפורום אף אינה אחראית כלפי המשתתפים בכל מקרה של תקלה טכנית בחומרה או בתוכנה אשר יגרמו להפסקת השירות או שיבושו. כמו כן אינה נושאת באחריות לנזקים שיגרמו למחשבי המשתתפים ו/או לכל נזק או אי נוחות שתגרם להם עקב שימוש בקובץ או תוכנה שהועלו באתר.


הנהלת הפורום, בצער רב אך כצעד הכרחי, שומרת לעצמה את הזכות להעביר, לערוך ואף למחוק הודעות שלא יעלו בקנה אחד עם הוראות אלה, וכן שומרת לעצמה את הזכות להרחיק באופן זמני או לצמיתות משתתף אשר לא יקיים את ההוראות הנ"ל, כולן או חלקן, וכן המשתתפים מתחייבים לשפות את הנהלת הפורום בגין כל נזק שיגרם לה בגין שימוש לא ראוי בניגוד לתקנון זה.

השירות ניתן לשימוש כפי שהוא, "AS IS", ללא תשלום והפורום מנוהל בהתנדבות. מסיבה זו הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השירות, לשפרו, לצמצמו, לשנות את מראהו או את תכניו, וכן את האמצעים הטכנולוגיים המשמשים את השירות, וזאת בכל עת וללא כל התראה מוקדמת.
_________________
בברכה,
הנהלת הפורום.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> על פורום קריית השרון כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1
 


 
עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זהתקנון הפורום

היכנסו לאתר התושבים KSharon.com
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Powered by phpBBHeb © 2002 phpBBHeb